Kolorowe kuchnie

Projektowany metraż kuchni : pudrowa 9 m2 , miętowa 12 m2

Rok : 2021/2022

Lokalizacja : Dębica

 

W obydwóch kuchniach wcześniej panował styl sprzed kilkunastu-kilkudziesięciu lat, właścicielkom zależało na kolorze, który na stałe ożywi wnętrze, a jednocześnie będzie neutralny i spokojny.

Szeregowiec Soft Loft

Projektowany metraż : 63 m2

Rok : 2022

Lokalizacja : Tarasy Łokietka Kraków

 

Z założenia miało być wyraźnie, loftowo ale jednocześnie przytulnie. Jak w większości projektów został wykorzystany potencjał części dziennej, pojawił się tam stół oraz duża wyspa kuchenna dostosowana do wymagań Klienta - poniżej wersja wstępna, obok wersja końcowa.

Portfolio

projektów

Mieszkania

inwestycyjne

na wynajem

Projektowany metraż : 51 i 44 m2

Rok : 2022

Lokalizacja : Dębowe Tarasy Dębica

Novo Józefozław pod Warszawą

 

Mieszkanie górne - w stylu skandynawskim, z użyciem dekorów terrazzo/lastryko, klasycznego odcienia dekoru drewna oraz szarości.

Mieszkanie dolne - w stylu modern classic, oparte na różnych odcieniach beżów, zgaszonych dekorach drewna i kontrastującej ciemnej szarości. 

 

Co mają ze sobą wspólnego? Są to mieszkania urządzone estetycznie i funkcjonalnie, co podwyższa ich wartość rynkową, a jednocześnie przy uwzględnieniu niewygórowanego budżetu na wykończenie. 

Małe mieszkanie

Modern

Męskie Wnętrze

Projektowany metraż : 41 m2

Rok : 2022

Lokalizacja : Capital Towers Łańcut

 

Mieszkanie w nowoczesnym, męskim stylu z odważnymi ciemnymi kolorami i drewnem.

 

W części dziennej znajduje się aneks do pracy, w pozostałych częściach mieszkania sporo miejsca do przechowywania.

 

Uniwersalność stylu tego, jak i wielu innych projektów, które wykonuję, polega na możliwości dowolnych zmian w dodatkach kolorystycznych takich jak wszelkie tekstylia, poduszki, koce oraz inne drobne dodatki, dzięki czemu możemy zmieniać wystrój mieszkania bez konieczności remontu i obawy, że nowy trend nie będzie wpisywał się w całość. 

Klient postawił na zieleń - dla kobiety mógłby to być pudrowy, lub jaki kolwiek inny kolor.

Małe mieszkanie

Modern Classic 

Black Oak

Projektowany metraż : 42 m2

Rok : 2021

Lokalizacja : Ronson Warszawa

 

Mieszkanie parterowe, z wysokimi sufitami charakterystycznymi niegdyś w kamienicach.

 

W nawiązaniu do eleganckich kamienic stylem mieszkania jest nowoczesna klasyka z klasycznym odcieniem olejowanego dębu, imitacją białych marmurów z czarnymi akcentami.

 

Pomimo niewielkiego metrażu w mieszkaniu można liczyć na komfortową łazienkę z wanną, pralką oraz suszarką w zabudowie, sporą ilość blatów roboczych w kuchni, miejsca do przechowywania oraz loftowej garderoby wydzielonej z sypialni.  

Apartament Modern Classic Oak Gold

Projektowany metraż : 64 m2

Rok : 2022/2023 

Lokalizacja : Dębowe Tarasy Dębica

 

Jak zmienił się układ wewnątrz? Ostatecznie powstała duża sypialnia (włączenie części holu) z garderobą, wejście do pokoju gościnnego z holu, a w kuchni pojawiła się duża wygodna wyspa. Odwrócony układ salonu.

Przejdź do sklepu