Moje fundamenty pracy.

 

  • Według mnie usługa projektowania jest dla każdego, kto decyduje się na remont, wykończenie mieszkania/domu lub zmiany we wnętrzu. Dlaczego? Ponieważ decydując się na remont prawdopodobnie wydasz co najmniej kilka, najczęściej kilkadziesiąt, lub nawet kilkaset tysięcy, a biorąc to pod uwagę koszt projektu to tylko kilka % całej inwestycji. Skoro już masz zamiar wydać pieniądze na remont, warto zrobić to dobrze - właśnie dzięki odpowiedniemu projektowi wnętrz. Dobry projekt to nie koszt, to inwestycja.

 

  • Być może większość biur projektowych faktycznie ma długie terminy oczekiwania na projekty, jednak moim priorytetem są stosunkowo krótkie terminy rozpoczęcia współpracy, pojedyncze pomieszczenia przyjmuję w ciągu około 2. tygodni, w razie potrzeby możesz skorzystać również z ekspresowej usługi. Przy zabukowaniu terminu w standardowej kolejce oczekiwania ( około 3 miesiące ) otrzymasz RABAT 5% od ceny całkowitej.

 

  • Nie posiadam także żadnych ograniczeń metrażu projektowanych pomieszczeń, ani lokalizacji - pomiary wykonuję na terenie podkarpacia i małopolski w standardzie, jeśli jednak jesteś z innej części Polski - nie ma żadnego problemu. Mam doświadczenie w projektach zdalnych, co zaoszczędzi mój i Twój czas, a jeśli zajdzie potrzeba - ustalimy warunki spotkania i dojadę na miejsce.